Szybki kontakt: tel.: 41 368 61 21, 41 368 62 26 tel./fax: 41 368 57 99, e-mail: biuro@pgm.kielce.pl

Previous Next

O firmie

Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. - licencjonowany zarządca działa w Kielcach od 50 lat, a od lutego 2003 roku jest prywatną spółką, działającą w ramach ogólnopolskiej Grupy Zarządzania Nieruchomościami. Jesteśmy największą na rynku świętokrzyskim firmą, która profesjonalnie zarządza nieruchomościami.

Misja naszej firmy brzmi: ułatwiamy ludziom życie, dlatego też głównym celem działalności firmy jest dążenie do zaspokojenia potrzeb Klienta poprzez świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Efektywne zarządzanie nieruchomościami zakłada konieczność elastyczności w gospodarowaniu każdym budynkiem, ale przede wszystkim w skupieniu uwagi na potrzebach jego użytkowników.

Duże zaangażowanie pracowników w rozwój i doskonalenie pakietu naszych usług pozwala na zaoferowanie naszym obecnym i potencjalnym Klientom optymalnych dla nich rozwiązań z zakresu zarządzania lub administrowania powierzonych nam nieruchomości.

Zachęcamy Państwa do dokładnego zapoznania się z ofertą Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Sp. z o.o. w Kielcach. Możemy zapewnić, że nieruchomość będąca Państwa własnością będzie traktowana przez naszych pracowników priorytetowo.