Szybki kontakt: tel.: 41 368 61 21, 41 368 62 26 tel./fax: 41 368 57 99, e-mail: biuro@pgm.kielce.pl

Previous Next

Zarządzanie nieruchomościami

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o., dotyczącą zarządzania i administrowania nieruchomością wspólną.

Kierujemy się dewizą, zgodnie z którą zarządzanie budynkiem to przede wszystkim kreowanie jego wartości. W sposób profesjonalny wykorzystujemy potencjał tkwiący w nieruchomościach, którymi administrujemy, tak aby nie tylko były w dobrym stanie technicznym, ale również, aby - z pożytkiem dla wszystkich współwłaścicieli - ich wartość sukcesywnie wzrastała.
Nasze usługi uwolnią Państwa od codziennych kłopotów związanych z obsługą nieruchomości wspólnotowej.

Firma nasza zatrudnia doświadczonych i wykwalifikowanych pracowników w kilkunastu specjalnościach zarówno zakresie zarządzania i rozliczeń, jak też inspektorów nadzoru i osoby z uprawnieniami budowlanymi.  Zaufały nam Wspólnoty Mieszkaniowe,  zakłady pracy, oraz Lokalne Władze Administracji Państwowej w Sopocie, Siedlcach, Kwidzynie i Giżycku powierzając nam piecze nad swoimi budynkami.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej Spółka z o.o. proponuje Państwu usługę zarządzania nieruchomościami, która obejmować będzie:

  • obsługę finansową,
  • administrowanie lokalami,
  • obsługę techniczną,
  • obsługę prawną,
  • usługi porządkowe.

Duże zaangażowanie pracowników w rozwój i doskonalenie pakietu naszych usług pozwala na zaoferowanie naszym obecnym i potencjalnym Klientom optymalnych dla nich rozwiązań z zakresu zarządzania lub administrowania powierzonych nam nieruchomości.

Postęp technologiczny w budownictwie i rosnące wymagania klientów wymuszają na naszej firmie ciągłą potrzebę podnoszenia jakości usług oraz dostosowania ich do aktualnych potrzeb rynku nieruchomości. W związku z tym wprowadziliśmy zintegrowany system informatyczny, oraz wdrożyliśmy nowoczesne procedury zarządzania, ustanawiając wysokie standardy usług. Księgowość prowadzi pełną obsługę bankowo-księgową umożliwiającą bieżącą kontrolę własnej księgowości finansowej użytkownika lokalu. Operacje z bankiem odbywają się drogą elektroniczną.

Do Państwa dyspozycji pozostają również branżowe służby techniczne w zakresie robót instalacyjnych (sanitarnych, gazowych, elektrycznych) oraz inspektorzy nadzoru.

Posiadamy Całodobowe Pogotowie Techniczne, dzięki czemu mogą Państwo o każdej porze dnia i nocy zgłosić awarie oraz zlecić jej usunięcie.. Nasza Grupa Instalacyjno-Remontowa wykonuje zarówno drobne, jak i duże remonty, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania nieruchomości. Gwarantujemy wysoką jakość obsługi, poparta wieloletnim doświadczeniem w zakresie działalności PGM